Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Žemės plėtra

RU EN LT

TOPOGRAFINĖS NUOTRAUKOS, PASTATŲ AŠIŲ IR ŽEMĖS SKLYPO RIBŲ ATSTATYMAS

 

Topografinė nuotrauka (toponuotrauka) - tai topografinių planų bei žemėlapių sudarymas. Topografiniai planai gali būti bendrieji arba inžineriniai, kuriuose vaizduojamos visos požeminės komunikacijos, o planų mastelis priklauso nuo jų paskirties.

Topografinis planas būtinas pradedant bet kokius projektavimo darbus. Pagal nustatytą tvarką projektavimo darbai gali būti atliekami ant topografinio plano, parengto ne vėliau kaip prieš vienerius metus. Topografiniame plane vaizduojama esama situacija, reljefas ir požeminės komunikacijos. Planai suderinami su visomis inžinerinius tinklus esančias sklype eksploatuojančiomis organizacijomis bei savivaldybėmis. Topografiniai planai rengiami skaitmeniniu ir analoginiu pavidalu valstybinėjė koordinačių LKS94 sistemoje. Esant reikalui (sodo sklypo) topografinėjė nuotraukoje parodomos žemės sklypų ribos.

Užsakant topografinę nuotrauką reikia turėti teritorijos, kurioje bus daroma inžinerinė – topografinė nuotrauka, ištrauką arba nurodyti teritorija vietovėje gyvai.

 

Dėl topografinės nuotraukos, pastatų ašių ar žemės sklypo ribų atstatymo kreipkitės tel. 8 643 69300 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai