Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Žemės plėtra

RU EN LT

               

ESU NUSIPIRKĘS ŽEMĖS ŪKIO SKLYPĄ VILNIAUS RAJONE. AR GALIU PADALINTI SKLYPĄ Į KELIAS DALIS?

 
 

 

          Žemės ūkio paskirties sklypą galima dalinti, tačiau mažiausias žemės sklypas, kurį galima suformuoti Vilniaus rajone, yra 10 arų dydžio. Atkreipiame dėmesį, kad ūkininko ūkį, remiantis Ūkininko ūkio įstatymu, galima steigti žemės sklype, kuris ne mažesnis kaip 50 arų. Žemės sklypo padalinimo projektas vykdomas tokia eiga:

 

1. Reikia kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (NŽT) Vilniaus rajono skyrių su prašymu organizuoti formavimo ir pertvarkymo projekto rengimo procedūrą (tą galima padaryti ir per savo elektroninę bankininkystę prisijungus internettinėje sistemoje ŽPDRIS - www.zpdris.lt. Nepaisant to, ar prašymą pateikėte sistemoje ar nuvykę į aptarnavimo skyrių, projekto rengimas vyks sistemoje ŽPDRIS. Visą projekto rengimo eigą kuruoja Nacionalinės žemės tarnybos Vilniaus rajonos skyrius. Projekto eigą galite sekti prisijungus minėtoje sistemoje.

 

2. Gavus sprendimą pradėti rengti formavimo ir pertvarkymo projektą bei planavimo reikalavimus, sklypo savininkas prisijungęs prie ŽPDRIS sistemos priskiria projekto rengėją - atestuotą asmenį, kuris paruošęs projektą pateikia jį derinimui su atsakingomis institucijomis.

 

3. Suderinus ir patikrinus projektas būna tvirtinamas NŽT vedėjo įsakymu.

 

4. Gavus šį įsakymą, reikia kreiptis į matininką, kad jis paruoštų naujai suformuotų žemės sklypų kadastrinių matavimų bylas ir suderintų jas NŽT Vilniaus rajono skyriuje.

 

5. Suderintas bylas nešate registruoti į VĮ Registrų centrą.

 

 

Visas šias paslaugas teikia UAB „Žemės plėtra“.

 

Dėl projektų rengimo kreipkitės:

 

Projektų vadovė Vaida Balionytė, tel. +370 650 11744+370 650 11744, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Geodezijos inžinierius Donatas Pocius, tel. +370 679 81088+370 679 81088, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai